O Nas

Agencja targowa ML-EXPO

Targi to doskonała okazja do zaprezentowania swojej firmy oraz jej oferty szerokiemu gronu odbiorców. Dają one szanse dotarcia do wielu nowych klientów w jednym miejscu i czasie. Nie wiesz jak się za to zabrać? Brak Ci pomysłów? Skorzystaj z naszych usług! Jesteśmy doświadczoną agencją, która oferuje pełen wachlarz usług w zakresie projektowania i budowania stoisk targowych na terenie kraju oraz za granicą . Załatwiamy od projektu po realizacje. Naszym klientom oferujemy pełen zakres usług związanych z przygotowaniem całej wystawy wykonywanych przez zespół fachowców (od projektantów po monterów). Wszystko po to by spełnić wszelkie Państwa oczekiwania.

ARANŻACJA STANOWISK

W dobie rywalizacji i promocji ogromną rolę odgrywa przyciągnięcie uwagi klienta. Zaprojektujemy i zaaranżujemy różnorodne typy stoisk – parterowe , piętrowe, systemowe, niesystemowe czy zewnętrzne w zależności od Państwa potrzeb. Zajmiemy się również wykonaniem szyldów, napisów, wydruków wielkoformatowych i wszelkich innych prac graficzno-plastycznych związanych z przygotowaniem stoiska. Wszystko to na indywidualne życzenie klienta i według potrzeb.

 

 

Stawiamy na indywidualizm, profesjonalizm
oraz wysoką jakość usług w konkurencyjnej cenie!

ZAPRASZAMY

WYPOSAŻENIE STOISK

Aranżacja to jednak nie wszystko! Zapewnimy także wszelkie niezbędne meble, akcesoria wystroju wnętrz, oświetlenie oraz sprzęt gospodarczy. Oferujemy również nadzór nad oświetleniem i nagłośnieniem jeśli takie jest Państwa życzenie. Spełnienie wszelkich formalnych wymogów organizatora w tej materii bierzemy na siebie.

OBSŁUGA

W czasie trwania targów oferujemy także usługi serwisowe, pomoc hostess czy też dokumentację fotograficzną całego przedsięwzięcia. Zajmujemy się sprzątaniem i demontażem stoiska po zakończeniu wystawy/targów.
Działamy nie tylko w branży wystawienniczej. Jako biuro projektowe zajmujemy się także aranżacją wnętrz mieszkalnych i lokali użytkowych – udzielamy porad w tym zakresie. Projektujemy systemy identyfikacji wizualnej firmy, a także wykonujemy animacje komputerowe.

OFERUJEMY RÓWNIEŻ:

Wypożyczalnie domków drewnianych stosowanych na wszelkiego rodzaju targach, jarmarkach, imprezach.